Корзина
15 отзывов
+380963500309
+380993500309
+380733500309
УкраинаКиевДеснянский Район
Мастер Про
Оставить отзыв

Мотоблоки Кентавр, в чому їх особливості?

Мотоблоки Кентавр, в чому їх особливості?

Така затребувана сільськогосподарська техніка, як мотоблок – це відмінний і незамінний помічник для власників невеликих полів та інших земельних територій. Завдяки цій моделі кожен фермер з легкістю зможе максимально швидко і якісно обробити земельну ділянку.

Одним з найбільш популярних представників даної техніки вважається якісний мотоблок Кентавр. Представлене обладнання відноситься до категорії високопродуктивних моделей, за допомогою яких можна виконувати величезний фронт робіт.

 

Купити мотоблок Кентавр: основні переваги моделі

 

Серед головних конструктивних особливостей та інших незаперечних переваг представленої техніки, слід зазначити:

  1. У конструкції виробу є відповідний редуктор, за допомогою якого обладнання витримує величезні та тривалі динамічні навантаження, при цьому, зберігаючи власний експлуатаційний термін.
  2. Наявність величезної потужності мотора дозволяє застосовувати мотоблоки, ціна яких вас приємно здивує своєю доступністю, для роботи на досить в’язкому і твердому ґрунті. Висока прохідність на таких ґрунтах пояснюється наявністю широких коліс, які доповнені величезними протекторами.
  3. Ще однією перевагою представленої серії є багатодискове зчеплення, процес виробництва якого здійснюється у відповідній масляній ємкості. Таким чином, пристрій має підвищений захист від можливих перевантажень в процесі активної роботи.
  4. Процес управління обладнанням здійснюється вручну, а для максимальної зручності «водія» виробники доповнили модель функцією регулювання положення ручок. В результаті, кожна людина може підлаштувати агрегат під себе.

Мотоблок в Тернополі від компанії-виробника користується особливим попитом, завдяки конкретному набору достоїнств і конструктивних особливостей, зазначених вище.

Другие новости