Продавец Мастер Про развивает свой бизнес на Prom.ua 3 года.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
70 отзывов
+380963500309
+380993500309
+380733500309
УкраинаКиевДеснянский Район
Мастер Про
Оставить отзыв
  • Мастер Про
  • Статьи
  • Технічні характеристики мотоблока, на що звернути увагу при покупці

Технічні характеристики мотоблока, на що звернути увагу при покупці

Технічні характеристики мотоблока, на що звернути увагу  при покупці

Одним з найпопулярніших представників фермерської техніки, яка активно застосовується для виконання величезної кількості робіт на земельних ділянках, є мотоблок. Купивши мотоблок, можна з легкістю виконувати значні роботи на території, габарити якої не перевищують показову норму до 2 га.

Конкретний список дій та різних операцій, які можна виконувати за допомогою даного устаткування, помітно розширюється в залежності від застосовуваного причіпного або навісного пристрою. Також, в цей список прийнято відносити фрезу, роторні газонокосарки, помпи або ж картоплекопачі вібраційного типу.

 

Затребувана сільськогосподарська техніка: пристрій мотоблоку

 

Як правило, перш ніж робити покупку мотоблоку, важливо ознайомитися з його основними технічними особливостями, від яких безпосередньо залежить термін служби обладнання та якість його роботи.

Стандартні моделі таких пристроїв оснащені 4-тактним двигуном для мотоблоку з двома можливими передачами, а саме – передня та задня. Також, не варто ігнорувати максимальні показники потужності, від яких безпосередньо залежить продуктивність представленої моделі.

Мотор для мотоблоку заводиться завдяки наявності ручного стартера. Також, компанії-виробники укомплектовують свою продукцію редуктором, який дозволяє застосовувати обладнання для тривалої роботи з динамічними навантаженнями. Таким чином, можна з легкістю братися за обробку земельних ділянок з в`язким ґрунтом або твердим ґрунтом.

Для того щоб пристрій мав чудову прохідність, рекомендується обирати моделі з великими колесами (колеса, як правило знімаються), які мають широкі протектори.

 

Купити мотор для мотоблоку: особливості покупки

 

На сьогоднішній день існує дві моделі популярних мотоблоків – це моделі, які функціонують на бензині і пристрої на дизелі. Рекомендується віддавати перевагу бензиновим двигунам, які вважаються більш економними в плані витрати пального. Ідеальний варіант – це 0,9 л / год.

Таким чином, при повному паливному баку мотоблок може працювати протягом 4-х годин, без обов’язкової заправки. Щоб не зіпсувати систему двигуна, необхідно застосовувати бензин марки А-92. Адже від якості палива безпосередньо залежить термін служби всього пристрою в цілому та його окремих деталей, які згодом підлягають заміні.

Другие статьи